3/05/2018

Pielęgnacja: Krem przeciwzmarszczkowy i ujędrniający na dzień Uroda Melisa

Cześć!

Niedawno pisałam Wam o kremie na dzień i noc Bielenda z serii Carbo, jednak dość szybko zaczęłam używać go tylko na noc, a jako zamiennik na dzień do mojej pielęgnacji włączyłam krem, o którym Wam dzisiaj co nie co napiszę.


Krem trafił w moje ręce dzięki testom, jakie dla nowości w swojej ofercie zaproponowała marka użytkownikom Facebooka. Natknęłam się na post i udało mi się załapać do testów.

Co o kremie pisze sam producent?


Ekstrakt z melisy, GRANATÓW i zielonej herbaty
Przeciwzmarszczkowy i ujędrniający krem na dzień został stworzony specjalnie do skóry dojrzałej, suchej, z objawami fotostarzenia. Innowacyjna formuła oparta na ekstraktach z melisy, z granatówi z zielonej herbaty zapewnia zmęczonej i przesuszonej skórze silne działanie ujędrniające, regenerujące oraz odmładzające.


Opakowanie kremu to klasyczny szklany słoiczek z prostą, minimalistyczną naklejką. Kartonik utrzymany jest w tym samym stylu: lekki, nieprzeładowany design wpisał się w moje gusta.
Konsystencja jest typowo kremowa, ale nie tłusta, doskonale sprawdza się przy mojej mieszanej cerze. Zapach ma delikatny, owocowo-kwaskowaty, lecz ulatniający się szybko. Dobrze współpracuje z podkładami, a dzięki temu, że wchłania się bardzo szybko, to nie musimy czekać wieczności przed nałożeniem makijażu.


Skład produktu możemy zaliczyć do tych dość średnich. Parafina znajdująca się dość wysoko może powodować zapychanie, ale oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji naszej skóry. Część półproduktów jest jak najbardziej okey, inne z kolei należą do tych mniej bezpiecznych, często uczulających lub podrażniających. W sumie to takie pół na pół. Musicie same przyjrzeć się zawartości słoiczka, i na podstawie znajomości własnej skóry podjąć decyzję, czy warto po niego sięgnąć

Tak jak już wspomniałam – zaczęłam go używać w zastępstwie Bielendy Carbo. Nie spodziewałam się po nim żadnego efektu wow, i też takiego nie było. Nie mam (jeszcze😋) mocnych zmarszczek, które wymagałyby "prasowania" czy mega intensywnego działania, jednak podczas używania kremu nie zauważyłam, by już widoczne u mnie zmarszczki mimiczne przez ten czas się pogłębiły.

Co ważne: krem nie uczulił mnie, nie podrażnił, nie zapchał. Jak dla mnie: zupełny przeciętniak. Może być, ale niekoniecznie do niego wrócę.


0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*