2/01/2018

W szafie: Biżuteria najlepszym przyjacielem kobiety

Cześć!

Czy jest jakaś kobieta, która choć od czasu do czasu nie lubi poszaleć z biżuterią? Chyba nie ;) Ja zazwyczaj mam naprzemienne fazy wielkiej miłości i zupełnej obojętności wobec niej. Albo tygodniami nie nosze nawet pary kolczyków czy pojedynczego pierścionka, albo nawet po domu zakładam full zestaw: zwłaszcza z kolczykami mam pole do popisu, bo w jednym uchu mam 2 dziurki, w drugim aż trzy, no i jeszcze przekłuty nos :)


Obecnie jestem na etapie robienia porządków w moich zbiorach: niektóre rzeczy, które przestały się wpasowywać w mój obecny gust albo rozdaję, albo wyrzucam. Oczywiście braki szybko uzupełniam przedmiotami, które zachwycają mnie na ten moment. Właśnie czekam na spore zamówienie z Alie (a dwa wcześniejsze już zdążyły dotrzeć), ale nie byłabym sobą, gdybym na tym poprzestała 😋 Rozglądam się również po rozmaitych sklepach online, powoli dokupuję kolejne drobiazgi i rozglądam się za następnymi. 

Wraz z etapami noszę-nie noszę biżuterii, a także wraz z lecącymi niestety nieubłaganie latkami mój gust odnośnie biżuterii również ulega zmianom. Dawniej lubiłam bardziej szalone, kolorowe dodatki, bardziej wymyślne i zdobne. Obecnie – jeśli już wybieram coś bardziej okazałego, to pozostaję przy tym jednym elemencie, ewentualnie dobieram do tego coś zupełnie prostego i dyskretnego. 

Jednak fakt, że stawiam na prostotę, nie znaczy, że musi być nudno. Ostatnio wpadły mi w oko ciekawe bransoletki modułowe: lubię w nich to, że mam wpływ na ostateczny wygląd biżuterii, a wymienialne elementy sprawiają, że w zależności od humoru czy okazji mam multum możliwości przy podejmowaniu decyzji co do efektu końcowego, a baza może mi służyć przez długi czas, w różnych okolicznościach.

Klasyczne pandorki jakoś nigdy mnie nie kusiły, zresztą olbrzymi bum na nie sprawił, że pojawiła się masa podróbek, no i co druga kobieta nosiła bransoletkę tego typu. Jednak niedawno trafiłam na coś, co idealnie wpasuje się w moje obecne klimaty:

(1)


W tej bransoletce bardzo podoba mi się jej prosta, lecz oryginalna forma. Dostępnych jest kilka kolorów: zarówno klasyczna bile, czerń czy szarość, ale również 2 żywe kolorki: seledynek i fiolet (w sumie idealnie pasujące do obecnego szablonu bloga 😁). Oczka do bransoletki wykonane są z kryształów Swarovskiego w pięknych kolorkach, i prezentują się naprawdę cudownie 😍 Możemy bezproblemowo dopasować je do nastoju czy ubrania, i w kilka sekund wymienić na inny kolor.

Jak Wam się podoba taka propozycja? Bo ja jestem zachwycona i koniecznie muszę stać się posiadaczką takiego zestawu 💖
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Źródła:
(1) https://modernsilver.eu/bizuteria-modulowa/msclick-bransoletka-baza-srebrna-biala

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*