3/31/2017

Twin mani z Elizą - Mani Swap Party

Cześć, 

już kilka razy wpadałam do Was z twin mani, dziś pora na kolejne. Jednak akcja jest troszkę szerzej zakrojona ;) Elizka z bloga Me,myself and my nails zebrała więcej dziewczyn, wylosowała każdej parę i odtwarzałyśmy nawzajem swoje zdobienia. 

Wersja Elizy jest bardzo kolorowa:

Ja ostatnio, mimo wiosny za oknem wole spokojniejszą tonację, więc na kolor bazowy zdobienia wybrałam kolorek podobny do tego z serdecznego palca Elizy. Co prawda jej wpada bardziej w śliwkę, a mój to coś koło przybrudzonego granatu, ale chyba widać jakieś podobieństwa ;) 

Jest to w sumie druga wersja mani - pierwsza była bliższa oryginałowi, jednak mam za mało typowo stemplowych lakierów a zwykłe okazały się zbyt mało kryjące, by zrobić nimi kropeczki, dlatego też postanowiłam odbiec od oryginału trochę bardziej, niż to początkowo miałam w planach. 


Generalnie - pomalowałam paznokcie pierwszy raz od nie pamiętam kiedy, więc to już spory sukces :D Postaram się przez weekend coś napisać, o ile nie będę odsypiać ostatnich dwóch, BARDZO szaleńczych i zapracowanych tygodni.


Buziaki :*

4 komentarze:

  1. Oj swap mani nie musi być identyczny. :) Wybrałaś fajne kolorki. Miłego odsypiania! ;)
    Pozdrawiam ~Wer

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podobają te kropeczki - niby proste, niby nic, a jednak efekt super ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że ze mną jesteście :*