7/02/2016

Projekt u Elizy II - Tydzień IV - Farbki

Hejka :)


Jeeeest, zdążyłam ;) Rzutem na taśmę przygotowałam zdobienie na projekt u Elizy KLIK. Pełen harmonogram zdobień możecie zobaczyć poniżej: 


Zupełnie spontanicznie pojawił się u mnie pomysł na zdobienie w modnym ostatnio stylu bad icon nails. Pierwszy raz tak naprawdę malowałam coś farbkami na paznokciach - do tej pory były to tylko proste geometryczne maziaki, linie i niewiele więcej. 


Dzisiejsze dziewczyny wyszły mi trochę za szczupłe, ale chyba tragedii nie ma jak na pierwszy raz. A raczej drugi, bo za pierwszym razem czarne linie wyszły mi za grube i zmywałam, dopiero po zmianie pędzelka na słynny już BQAN linie nareszcie są cieniutkie ;) 
Jako baza na akcentowanych paznokciach posłużyła mi niezawodna ZILA 119 WHITE, pozostałe dwa paznokcie to lakier Paese 141 - granat ze sporą nutką fioletu. 


Do zdobienia wykorzystałam farbki akrylowe, które kupiłam na Born Pretty Store -> TUTAJ Teraz są dość drogie, warto czekać a promocję - ja je kupiłam za jakieś 4$. Farbki są bardzo fajne, wystarczy pół kropelki rozmieszać z odrobiną wody i można malować :) Kolory bardzo dobrze się ze sobą mieszają, a dostępna paleta barw pozwoli wyczarować każdy możliwy kolor. Bardzo podoba mi się zieleń - której dziś użyłam na koszulkę i spódniczkę. I jak Wam się podoba zdobienie?Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*