7/07/2016

Nowości kosmetyczne: Diagnosis.pl, Vipera, Elancyl, Janda

Hej hej :)

Dziś kolejna porcja nowości, tym razem paczki kosmetyczne :) 

Po pierwsze przesyłka z Diagnosis.pl - pan Piotr ponownie pozwolił mi na wybranie dowolnych produktów z asortymentu dostępnego w sklepie

maseczki novaslear z serii Acne byłam bardzo zadowolona, więc dobrałam do niej tonik i krem. Obu już używam od paru dni, i jak na razie jestem na tak, szczegółowa recenzja pojawi się za kilka tygodni. 

Serum hialuronowe doskonale sprawdzi się jako kuracja nawilżająca po serii kwasów, jaką sobie zaserwowałam wiosną.

I dodatkowo - mój ukochany krem <3 o którym pisałam już TUTAJ
Kolejna przesyłka dotarła do mnie od firmy Janda, pani Magda przysłała mi krem do twarzy. Przesyłka była ładnie zapakowana, ręczny dopisek na karteczce jest wg mnie bardzo sympatycznym gestem. Oprócz kremu w torebce znalazłam podwójną saszetkę z maseczką, w najbliższym czasie ją przetestuję i za parę dni zdam Wam relację. 


Na portalu TrustedCosmetics dostałam się do testowania zestawu wzmacniającego rzęsy od Vipera - w jego skład wchodzi odżywka na noc oraz eyeliner na dzień. 
Brałam udział w konkursie na facebookowym profilu marki Elancyl - trzeba było zamieścić komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe o równej godzinie 21 - udało mi się wstrzelić i znalazłam się w nagrodzonej piątce. Trafiło do mnie serum antycellulitowe - przyda się ;) 


To by było na dziś na tyle, jak dotrze do mnie reszta przesyłek to pojawię się z kolejnym "paczkowym" poście :) 
Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*