5/02/2016

Celia de Luxe Total Effect 3 in 1 - tusz do rzęs do zadań specjalnych

Hej hej :)


Jakiś czas temu udało mi się dostać do testowania kosmetyków naszej polskiej marki Celia. W paczuszce był między innymi tusz do rzęs, o którym chcę dziś napisać parę słów. 


Opakowanie ma pojemność 12 ml, jak widzicie poniżej - jest bardzo trudne do sfotografowania. Metaliczne wykończenie sprawia, że obiektyw wariuje :) Na żywo jest to coś pomiędzy złotem a srebrem z czarnymi napisami. 


Silikonowa szczoteczka, to coś, co uwielbiam <3 Nabiera dość dużo tuszu, ale bez przesady, nie trzeba odciskać nadmiaru produktu w chusteczkę. Szczoteczka dobrze rozczesuje i rozdziela rzęsy, chociaż trzeba się jej "nauczyć" - niewprawne posługiwanie się nią może skutkować kropkami z tuszu na powiece. Jedynie przy pierwszym malowaniu miałam ten problem, kolejne razy było już ok, należy tylko wyczuć, jak trzymać szczoteczkę.

 Zdjęcie niestety nie oddaje tego, jak cudownie rzęsy wyglądają na żywo. Są wydłużone, rozczesane, generalnie efekt WoW :) Mascara ma intensywnie czarny kolor, trzyma się na rzęsach cały dzień bez osypywania czy kruszenia.

Do tego ta cena - niecałe 11 zł za tusz to naprawdę niewiele, bez przesady powiem, że jest warta dużo więcej. Na chwilę obecną jest to mój ulubiony tusz, sięgam po niego codziennie. 

Tusz kupicie TUTAJ


Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*