3/03/2016

Testuję z Drogeria.pl - prezentacja paczki współpracowej

Hej hej :)Jak w tytule - dziś przyszłam się Wam pochwalić paczuszką, którą rano przyniósł mi listonosz. Z małym poślizgiem dotarła do mnie przesyłka współpracowa od Drogeria.pl Jak widzicie paczuszka dość spora, z logo Drogeria.pl a zawartość - patrzcie na zdjęcie poniżej - ile dobroci, a wszystko ładnie zapakowane. 
Najbardziej ucieszyłam się z ZILA boxa - akurat jestem na etapie poszukiwania bieli idealnej, więc ten zestaw kolorystyczny doskonale wpisał się w moje potrzeby. Zieleń i fiolecik (kolory troszkę przekłamane) też są bardzo ładne i już mam parę pomysłów, jak je wykorzystać w zdobieniach :) Kolejna rzecz, którą miałam na liście chciejstw - szablony do malowania paznokci.  Mam nadzieję, że uda mi się je jakoś ogarnąć, nie chciałabym, żeby się zmarnowały ;) Jak to po zimie - cellulit powrócił ze zdwojoną siłą. Bandaże są więc kolejnym trafionym produktem z paczki, bardzo chętnie je przetestuję. Wiadomo, że po jednym razie nie ma się co spodziewać efektu WoW, ale jeśli będą fajne to z pewnością dokupię kolejne opakowania.


Pasta jak pasta, nie mam jakichś szczególnych wymagań - moje zęby są z natury żółtawe, więc nie liczę na jakieś wybielenie za pomocą pasty, skoro to u dentysty niewiele zdziałało. Ale z pewnością przyda się, i chętnie przetestuję nowość.
Miłym uzupełnieniem zawartości paczki były gadżety od Drogeria.pl - składana szczotka, mydełko, mokre chusteczki, długopisy i pyszne cukieraski, które zniknęły zaraz po zrobieniu fotek ;) 
Bardzo dziękuję Drogeria.pl za zaufanie, biorę się do testów :) 

Napiszcie, co chcecie zobaczyć na blogu w pierwszej kolejności :) 

Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*