1/10/2016

Wspomnienie lata

Hej hej :)


Po krótkiej przerwie wracam do Was z kolejną recenzją :) Pochłonęło mnie ostatnio czytanie książek, od początku roku czytam już ósmą sztukę :D Jutro czeka mnie wyprawa do biblioteki po kolejną porcję czytadeł, chyba przypomnę sobie serię J.D. Robb, bo czytałam je dawno temu, ostatnio przeczytałam jedną z nich i mnie wciągnęło :) 

Dziś parę słów o ślicznym lakierze, który trafił do mnie z Born Pretty Store. Kupicie go TUTAJ za niecałe 4$


Jak widzicie ma naprawdę śliczny kolor - nie do końca zimowy, ale kto powiedział, że zimą nie można zaszaleć z kolorem. Na żywo minimalnie bardziej wpada w zielone tony, ale jak dla mnie to lepiej.

Lakier jest troszkę gęstawy, ale ładnie się poziomuje, nie pozostawia smug. Do tego to piękny jednowarstwowiec - aż muszę sprawdzić, jak będzie sprawował się do stempli ;) 

Po dwóch dniach noszenia przykryłam go naklejkami i nosiłam przez kolejne dwa dni, później zmieniłam mani. Ale na moich wymagających pazurkach każdy wynik powyżej 2 dni to sukces, więc pod tym względem jestem bardzo zadowolona z tego lakieru.
Jeśli lubicie takie żywe, wesołe kolorki, to ten lakier do paznokci będzie dobrym wyborem :) 


Pamiętajcie, że korzystając z mojego kodu możecie mieć zakupy o 10 % taniej - działa na wszystkie nieprzecenione produkty, do tego wysyłka jest zawsze darmowa 
Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*