1/25/2016

W zdrowym ciele... ;)

Hej hej :)


O tym, że ruch to zdrowie chyba nie trzeba już przekonywać nikogo. Ćwicząc, spacerując, po prostu ruszając się poprawiamy przemianę materii, dzięki czemu nasza sylwetka zmienia się na +. Dzięki ćwiczeniom uwalniamy w organizmie produkcję endorfin, dzięki czemu poprawia się nasze samopoczucie. A dobry humor to podstawa. 

Ale co zrobić, gdy, tak jak ja, jesteśmy zmarzluchami, i nie wyobrażamy sobie wyjścia na dwór przy ujemnych temperaturach? Z pomocą przychodzi nam bielizna termoaktywna, która pomaga utrzymać prawidłową ciepłotę ciała, bez konieczności ubierania się jak na Syberię, w dziesięć warstw ubrań, które skutecznie ograniczają nam ruchy i sprawiają, że szybciej się męczymy.


Przeglądając internet w poszukiwaniu bielizny, która będzie nie tylko wygodna ale i ładna trafiłam na kilka sklepów, które chcę Wam dzisiaj pokazać :) Wybrałam modele zarówno damskie, dla siebie, jak i męskie, dla mojego M., który, tak jak ja jest ogromnym zmarzluchem, i zimą ciężko go wyciągnąć nawet na krótki spacer :) 

Kupicie je między innymi TUTAJ

Do kupienia chociażby TUTAJ

Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*