11/20/2015

Słodki kwiat

Hej hej :)


Wiecie co? Pokochałam woski całym serduchem, ciągle się jakiś u mnie pali, i nie zanosi się na to, żeby mi się znudziło ;) Jak na razie wszystkie zapachy biorę w ciemno, i mam tyle szczęścia, że jeszcze nie trafiłam na taki, który by mi się nie podobał. 

Dziś będzie o jednym z takich zapachów - kupiony "po omacku", nawet informacji w necie nie przeczytałam, a spasował mi w 100 procentach.

Wosk przywędrował do mnie ze sklepu www.goodies.pl

Nazwa tej tartaletki to Honey Blossom, kupicie go TUTAJ za 7 zł

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: słodki miód, żywiczne drewno, piżm oraz frezja.

Zapach, mimo tak skrajnie różnych nut zapachowych jest idealnie skomponowany. Z mieszanki aromatów na pierwszy plan wybijają się frezja oraz miód, wypełniając pomieszczenie słodką (ale nie za słodką) wonią -  reszta zapachów wije się gdzieś w tle, doskonale uzupełniając kompozycję. 

Wosk Honey Blossom należy do średnio intensywnych aromatów, szybko wypełnia zapachem całe pomieszczenie, i utrzymuje się w nim długo po zgaśnięciu tealighta. Z pewnością do niego będę wracać, bo bardzo przypadł mi do gustu :) 

Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*