10/30/2015

szach - MAT

Hej hej :)


Już dawno chodziło za mną matowe wykończenie paznokci. Bardzo mi się ten efekt podobał, ale bezsensowne wydawało mi się kupowanie lakierów z takim wykończeniem, od początku wiedziałam, że postawię na jakiś top. 


Jako, że moja miłość do www.BornPrettyStore.com nie słabnie, i tym razem postawiłam na ich produkt. Kupicie go TUTAJ, obecnie kosztuje trochę ponad 3$. I wiecie co? To są jedne z lepiej wydanych przeze mnie dolarów ;) Produkt otrzymujemy w okrągłej, matowej (a jakżeby inaczej) buteleczce o sporej pojemności, bo jest go aż 15ml. Pędzelek zgrabny, konsystencja dość rzadka, ale nic się na skórki nie rozlewa. Top ma mleczny, półprzezroczysty kolor. Na paznokciu staje się bardziej przejrzysty, i tworzy świetny mat. Nie taki całkiem płaski, przyrównałabym wygląd lakieru nim potraktowanego do tafli zaschniętego wosku.
Zobaczcie, jaka jest różnica: pierwsze zdjęcie przed nałożeniem topu, kolejne dwa już z nimPrzypominam, że robiąc zakupy w BPS możecie skorzystać z mojego kodu - obniży on wartość nieprzecenionych produktów o 10%. Dodatkowo wysyłka jest zawsze darmowa :) 
I jak Wam się podoba? Lubicie efekt matowych pazurków? 
Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*