10/18/2015

Mazidla.com - czyli jestem chemikiem ;)

Hej hej :)


Znacie może sklep www.Mazidla.com? Sklep posiada w swojej ofercie bogaty asortyment półproduktów do samodzielnego wykonania kosmetyków. Jako, że chemik ze mnie żaden - w ramach współpracy wybrałam gotowe zestawy - wszystkie składniki przychodzą do nas w osobnych fiolkach/pojemniczkach, pozostaje je tylko wymieszać według zaleceń zamieszczonych na dołączonej do zestawu instrukcji. Oprócz paczuszki współpracowej, domówiłam sobie jeszcze tonik.Tonik z 10% kwasem mlekowym - jak wiecie moja skóra jest mieszana, pełno na niej blizn i przebarwień potrądzikowych - liczę, że kwas upora się z nimi choć w niewielkim stopniu. Tonik kupicie TUTAJ

Żeby odżywić cerę po kwasie - wybrałam antyoksydacyjne serum z wyciągiem z zielonej herbaty, również przeznaczone do cery tłustej i mieszanej. Kupicie je TUTAJ

Oprócz tego zamówiłam hydrolat oczarowy (TU)  i czarną glinkę brazylijską (TU). 
Przesyłki dotarły do mnie w piątek, od razu wzięłam się za przygotowanie kosmetyków. Z tonikiem sprawa była prostsza - wystarczyło wymieszać wszystkie składniki i odstawić na 24 godziny - od czasu do czasu wstrząsając.

Więcej "zabawy" było z serum - dwukrotnie, po dodaniu jednego ze składników musiałam przygotowywać gorącą kąpiel wodną i czekać kilkanaście minut. Mimo to wszystko poszło sprawnie. Serum również musiało swoje odstać, dopiero po tym czasie przelałam je do opakowania z pompką, które było dołączone do zestawu.

Jestem już po użyciu obu preparatów,  pierwsze wrażenie jest całkiem miłe, bardzo spodobał mi się ziołowy, jakby "apteczny" zapach serum. Co z działaniem? Wypowiem się za kilka tygodni :) 

Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*