6/15/2015

Ulubione tło pod stemple :) Marmurek Lemax

Hej hej :)

Dzisiaj chcę Wam przybliżyć lakier, który od jakiegoś czasu przewija się na blogu, pojawiło się już kilka zdobień z jego użyciem, ale jakoś nie mogłam się zebrać na napisanie recenzji.

Nadrabiam więc, i piszę w końcu o lakierze który totalnie mnie zauroczył <3 


Marmurek od firmy Lemax jest już ze mną jakiś czas, i dość często pojawiał się na blogu, samo więc to świadczy o tym, że polubiliśmy się, i to bardzo :) 

Parokrotnie wspominałam już, że moje paznokcie są bardzo kapryśne, giętkie i miękkie, jeśli lakier wytrzyma na nich dłużej niż 24 godziny - uważam to za sukces. Lemax spokojnie wytrzymuje u mnie ponad dwa dni, więc jestem bardzo zadowolona z jego trwałości :) 

Buteleczka standardowa dla tej marki, pojemność 9 ml. Konsystencja dość rzadka, lejąca. Kryje ma dość dobre - dwie warstwy wystarczają by bez prześwitów przykryć płytkę paznokcia.
Jak większość strukturalnych lakierów - schnie szybko, i obywa się bez SV. Lubię jego kolor - jest na tyle neutralny, że pasuje do większości stylizacji, a ciemnobłękitne kropki dodają mu charakteru.


Z pewnością jeszcze nie raz zobaczycie go na blogu, bo jest to ostatnio moje ulubione tło pod stemple :) Macie jakieś lakiery od Lemaxa? A może polecicie jakiś inny marmurek?


Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*