6/09/2015

Koronkowe bratki ;)

Hej hej :)


Dzisiaj przychodzę do Was ze zdobieniem wykonanym na kolejny tydzień projektu paznokciowego u +Modnania M (KLIK)

W tygodniu trzecim, który właśnie trwa iałyśmy za zadanie wykonać mani z bratkami. Ponieważ nie udało mi się namalować niczego, co by było do nich podobne ;P - wybrałam z moich płytek wzór koronki, na której widoczne są drobne kwiatuszki, które przy odrobinie dobrej woli można wziąć za bratki :P 

 Zresztą Modnania od początku mówiła, że w danym tygodniu możemy zrobić całkiem inne kwiatki, niż zadane, więc czuje się rozgrzeszona :D A całe zdobienie powstało dzięki płytce, którą widzicie na poniższych zdjęciach:


Płytka jest w kształcie kwadratu o boku 6 cm. Znajduje się na niej sześć koronkowych, całopaznokciowych wzorów, oraz trzy mniejsze.

Wzory całopaznokciowe mają wymiary 1,7 cm X 2,0 cm, więc na większość paznokci powinny pasować. 

Jest to pierwsza płytka z tej serii, którą zamówiłam. Jednak jakością nie różni się niczym od innych płytek BPS, wzory są doskonale wyżłobione, bez problemu przenoszą się na stempel.

Płytkę kupicie TUTAJ, obecnie kosztuje 3,99$, ale często możecie dorwać ją na promocji :)

Pamiętajcie również, że przy zamówieniu możecie skorzystać z mojego kodu, który obniży koszt Waszych zakupów o 10%, a na dodatek przesyłka nierejestrowana jest zawsze darmowa :) I jak Wam się podobają moje niby-bratki? :D


Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*