6/06/2015

Sól do kąpieli Isana

Hej hej :)
Mówiłam już Wam, że uwielbiam brać długie kąpiele? Wiem, wiem, to niezdrowe, moczyć się przez godzinę w gorącej wodzie, ale ja to po prostu kocham, i nikt i nic mnie nie zmusi, żebym sobie odmówiła tej przyjemności :)

A skoro kąpiel, to przydałby się do niej jakiś umilacz ;) Zawsze wlewam do wanny jakiś olejek lub płyn do kąpieli, lubię, jak pięknie pachnie, mogę wtedy leżeć we wodzie bitą godzinę, co rusz dolewając gorącej wody :D

Ostatnim razem płyny i olejki poszły w odstawkę, postanowiłam przetestować sól do kąpieli, którą wraz z innymi rzeczami otrzymałam od Rudej jako nagrodę za komentatora miesiąca ;) Sól zamknięta jest w saszetce o pojemności 80g. Po otwarciu uderza nas obłędny zapach trawy cytrynowej <3 Uwielbiam :) Zapach utrzymuje się przez cały czas kąpieli, wypełnia całą łazienkę, po prostu raj na ziemi :) 

Sól dba także o naszą skórę, po ponad półgodzinnym leżeniu w wannie nie zauważyłam żadnych oznak wysuszenia, jak to po samej wodzie bywa.


Znając Isanę - taka sól nie kosztuje dużo, a jest genialnym umilaczem kąpieli, więc z pewnością zaopatrzę się w nią podczas najbliższej wizyty w Rosie :) 


Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*