5/17/2015

Błysk! - biżuteria od BPS

Hej hej :)

Dzisiaj troszkę z innej beczki. Ostatnio na zdjęciach moich pazurków zaczęły pojawiać się pierścionki. Uważam, że fajnie urozmaicają one zdjęcie, i dodają mu błysku ;)

To pojawienie się błyskotek spowodowane jest dwoma zamówieniami, jednym z alie, a jednym z Born Pretty Store. I właśnie o tym drugim zamówieniu chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć :)


Pierścionki zamówiłam jakieś trzy tygodnie temu, dotarły do mnie parę dni temu, czyli jak na przesyłkę z Chin - bardzo szybko, aż sama byłam zdziwiona, ale oczywiście się ucieszyłam :)


Pierwszy pierścionek jest klasyczny, "zamknięty", w kształcie kółeczka, jest w kolorze srebrnym. U mnie pasuje na palec wskazujący i serdeczny.

Możecie kupić go TUTAJ w cenie 0,99$


Drugi pierścionek ma piękny, czarny kolor, ma kształt niedomkniętego koła, więc można regulować jego średnicę. Możecie go również dostać w kolorze złotym, ale ja pragnęłam czegoś nietypowego, dlatego zdecydowałam się na czerń

Obecnie również kosztuje 0,99$ i możecie kupić go TUTAJ
Polecam Wam rozejrzeć się w dziale Jewelry , bo znajdziecie w nim naprawdę olbrzymi wybór wszelakiego rodzaju błyskotek :)

Pamiętajcie również o moim kodzie, który obniży koszt nieprzecenionych przedmiotów o 10%
Lubicie nosić pierścionki i inną biżuterię? Przyznam się, że ja dopiero od niedawna mam na nie fazę ;) Kolejne zamówienia już w drodze ;) 
Buziaki :* 

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*