5/16/2015

Dotts - sondy do zdobień BPS

Hej hej kochane :*

Jaka dziś u Was pogoda? Odpoczywacie, czy też aktywnie spędzacie weekend? Jak tylko skończę pisać posta wybieram się na spacerek, o ile pogoda się nie zepsuje ;) A dziś pogoda u mnie bardzo zmienna więc trzymajcie kciuki za słoneczko ;)

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić mój nowy nabytek, i pokazać mani, które za jego pomocą wykonałam :)

Set pięciu sond o różnej wielkości kupiłam na Born Pretty Store, możecie kupić go TUTAJ, obecnie kosztuje niecałe 5$, ale warto polować na promocję, ja za swoje dałam niecałe 3$
Sondy są bardzo dobrze wykonane, lekkie i poręczne. Na jednym końcu wszystkie są tej samej wielkości, drugi koniec jest zróżnicowany pod tym względem, dzięki czemu wykonamy kropki w różnych wielkościach.

Bardzo podoba mi się motyw kropek na paznokciach, do tej pory radziłam sobie za pomocą igły lub wykałaczki, ale to nie to. Z sondami zdobienie wykonamy znacznie precyzyjniej i szybciej.


Mój mani jest bardzo prosty i łatwy do wykonania. Najpierw pomalowałam paznokcie lakierem bazowym - Lovely Classic nr 204. Następnie za pomocą sondy wykonałam najpierw różowe kropeczki (lakier Dor nr. 60), a później, "na mijankę" mniejsze kropeczki lakierem Dor nr 39/2.

I na zakończenie jeszcze zbliżenie na pazurki:

Jeśli chcecie kupić te sondy, albo coś innego z przeogromnego działu nail art, to zachęcam do skorzystania z mojego kodu, który obniży wartość koszyka aż o 10%

Do tego pamiętajcie, że nierejestrowana przesyłka z BPS jest zawsze darmowa, więc warto rozglądnąć się wśród oferty sklepu :)

Jak Wam się podoba? Lubicie motyw kropeczek?


Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*