5/14/2015

[93] Lato, lato, lato wszędzie ;)

Hejka :)

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Na dworze coraz cieplej, ludzie zrzucają z siebie warstwy ubrań. I co? I niestety w komunikacji miejskiej zaczyna to być czuć. Czasami zdaje się, jakby mydło i woda były towarami reglamentowanymi. Nawet najkrótsza podróż staje się katuszą, jeśli otaczają nas nieprzyjemne wonie.

Owszem, odrzucający nas zapach może być wynikiem choroby, czy po prostu takiej a nie innej pracy organizmu danego człowieka, ale na litość! W dzisiejszych czasach mamy tak ogromny wybór różnego rodzaju antyperspirantów, że nie może być żadnej wymówki da kogoś, kto raczy nas swoją wonią.

Dziś chcę Wam napisać o produkcie, który może być wybawieniem dla osób, które zmagają się z problemem nadmiernej potliwości.

Producent na jego temat jest dość oszczędny w słowach:


regulator pocenia 
DZIAŁANIE BLOKUJĄCE
• skutecznie redukuje nadmierne pocenie
• ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu
• zapewnia długotrwałe uczucie świeżości
 
Nie zawiera parabenów
Nie zawiera alkoholu
Nie zawiera barwników

Produkt znajduje się w opakowaniu typu roll-on, o pojemności 60 ml. Kuleczka chodzi gładko, nie zacina się, nic się nagle nie wylewa. Ma dość przyjemny zapach, z czym u wielu jego konkurentów różnie bywa. Wchłania się w miarę szybko, i co dość istotne przy tego typu produktach - nie odbarwia ubrań.

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że producent nie leje nam wody, Bloker jest najlepszym drogeryjnym produktem, z jakim miałam do czynienia. Nie ważne, czy jest 30 stopniowy upał, czy wracam z wieczornej przebieżki - cały czas czuję się świeżo i pewnie, i wiem, że Bloker mnie nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Nie szukam już ideału w tej kategorii kosmetyków, bo znalazłam go właśnie w postaci Blokera z Ziaji. 

+ przystępna cena
+ zgrabne, sprawnie działające opakowanie
+zapach
+++skuteczność

- nie znalazłam :)


Miałyście go? A może polecacie jakiś inny?Buziaki :*


0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*