5/14/2015

[92] Bzzz, bzzz, bzzz ;)

Hejka :)

Dzisiaj chciałam Wam napisać parę słów więcej o płytce od Born Pretty Store, którą użyłam do ostatniego zdobienia :)


Płytka nosi oznaczenie BP-52 i możecie kupić ją TUTAJ w cenie 2,99$


Od jakiegoś czasu płytki z BPS docierają do nas w uroczych kopertach w kolorowe, azteckie wzorki. Wreszcie nie muszą się tułać po kątach, tylko mają swoje małe, kartonowe domki ;) Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które (tak jak ja) jeszcze nie posiadają segregatora na płytki ;)
Płytkę otrzymujemy zabezpieczoną niebieską folia, którą oczywiście należy zdjąć przed pierwszym użyciem ;) Płytka ma standardową dla tej serii średnicę 5,5 cm. W całości pokrywa ją jeden duży wzorek, z którego możemy wybrać interesujące nas fragmenty.

Żłobienia na płytce są wykonane perfekcyjnie, jak zresztą we wszystkich płytkach z BPS, z którymi miałam do tej pory do czynienia. Nie dziwię się wcale, że ich płytki stały się tak popularne - za przystępną ceną stoi niepodważana jakość, która została doceniona.Ostatnio gościła u mnie na paznokciach pszczółka:Bardzo polubiłam tę płytkę, i z pewnością jeszcze wiele razy pojawią się na blogu zdobienia z jej użyciem :)


Jeśli macie ochotę wejść w posiadanie tej, lub innej płytki, to skorzystajcie z mojego kodu, który obniży wartość Waszych zakupów aż o 10%


Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*