5/13/2015

[91] 2 w 1 - czy naprawdę się sprawdza?

Hejka :)

Jak Wam minął dzionek? Ja niedawno wróciłam ze spaceru z psiakami :) Dotleniłam się, odpoczęłam, więc teraz siadłam, by napisać dla Was posta :)

Dziś chcę napisać parę słów o kremie, który ostatnio testowałam. Mowa o Natural Line Spa Professionall Aloe & Lime od Verona. Swoją drogą, niezły tasiemiec wyszedł z tej nazwy, nie sądzicie? ;)Krem zamknięto w dość solidnym, wykonanym z nieprzezroczystego plastiku opakowaniu o pojemności 175 ml. Opakowanie jest mocne, mam krem już dłuższą chwilę, i opakowanie nadal całe ;) Etykieta wydrukowana porządnie, napisy się nie ścierają, etykieta nie odbarwia się pod wpływem wilgoci.


Co pisze o nim producent?
Co ja mogę o nim powiedzieć?

Krem ma dość gęstą, zbitą konsystencję, przy nakładaniu trzeba uważać z ilością, bo lubi smużyć. Wchłania się powoli. Zapach ma przyjemny, świeży, wyczuwalny długo po aplikacji. Niestety u mnie do twarzy jest zbyt treściwy, momentalnie się po nim świecę, nie nadaje się jako krem na dzień, czasem używam go na noc, gdy widzę, że skóra potrzebuje większego kopa ;) 

Jako krem do ciała sprawdza się doskonale, zgodnie z obietnicą producenta pozostawia skórę przyjemnie gładką i odżywioną. Z bardzo przesuszoną skórą na łokciach i kolanach sobie nie poradził, ale do normalnej skóry jest jak znalazł.

Cena jest również "przyjemna" ;) Zapłaciłam za niego coś koło 6 zł, wię biorąc pod uwagę jego dobrą wydajność, jest to kwota śmiesznie niska
+ wydajność
+wygładzenie skóry
+solidne opakowanie
+cena


- nie radzi sobie z mocno przesuszoną skórą


Nie jest to jakaś wyjątkowa rewelacja, ale jako codzienny kosmetyk sprawdza się, warto go wypróbować ;)


Na zdjęciu widzicie mój zakup z alieexpress, zegarek za który zapłaciłam 7 złotych ;) Pokażę go w całej okazałości innym razem, ale mam do Was pytanie: czy chcecie przeczytać parę słów o tym, jak wyglądają zakupy na alie, co jest do nich konieczne, jak się za nie zabrać itp?


Buziaki :*

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*