4/06/2015

[70] Niekosmetycznie #2: ulubionabielizna.pl

Hejka :)

I znów pogoda się schrzaniła, znów przerwę jeżdżenie na rolkach na jakiś czas :( Po zimie i lekach, które zażywam dorobiłam się paru nadprogramowych kilogramów :( i czekam na ładną pogodę, by ćwiczyć na świeżym powietrzu, bo jakoś w domu nigdy nie mogę się zmobilizować :P

Dziś przychodzę do Was z niekosmetyczną recenzją :)


Jakiś czas temu otrzymałam od sklepu www.ulubionabielizna.pl możliwość wybrania produktu z oferty do testów :)
Wybrałam sobie taką oto koszulkę:

Wybrałam sobie wersję różową, a co, trzeba się czasem przełamać :D

Powiem Wam, że się przyłożyłam do testów :P Czekałam z wydaniem opinii dość długo, w tym czasie koszulkę dwukrotnie nosiłam i prałam, żeby zobaczyć, jakie to dla niej będzie miało skutki.

Ale po kolei :)

Jak widzicie koszulka składa się z dwóch części - luźniejszej, różowej góry we wzór groszków, oraz elastycznego dołu w kolorze czarnym. Dzięki tej elastycznej dolnej części można koszulkę nosić na dwa sposoby: jako top, i jako koszulko-tuniczkę. Zarówno w jednej jak i drugiej wersji nosi się wygodnie, nic nie uwiera ani nie zsuwa się.

Jak już wspomniałam: koszulkę nosiłam przez kilka wieczorów, po czym wrzucałam ją do prania - dwa razy. Prałam w pralce, na uniwersalnym programie, w temperaturze 30 st. Nic się z koszulką podczas prania nie stało, dalej wygląda jak nowa :)

Co do samego sklepu: miła i sprawna obsługa, szeroki asortyment, który na bieliźnie się nie kończy :) więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mogę zrobić nic innego, jak polecić Wam gorąco ten sklep :)

Napiszcie, jak u Was po Świętach (wiem, wiem, miałam się wcześniej pokazać :P), i czy znacie sklep www.ulubionabielizna.pl 

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że ze mną jesteście :*