1/30/2015

[50] NSC Blue & Green

Hej :)

Mija kolejny tydzień wyzwania stemplowego u Lory.


W tym tygodniu miałyśmy do wyboru kolory niebieski i zielony. Nie zdziwicie się chyba, jak powiem Wam, że wybrałam zielony. Tak bym chciała, żeby za oknem zrobiło się już zielono :( No ale skoro na to trzeba jeszcze troszkę poczekać, to niech chociaż na paznokciach będzie wiosennie :)Jak na razie wybór wzorów mam niewielki, ale mam nadzieję, że sukcesywnie będzie się to zmieniać ;) Czekam na kolejnego Lucky Bag'a z BPS, w planach mam jeszcze jedno zamówienie w najbliższym czasie, i głównym punktem na liście zakupów są właśnie płytki.

Z tego co mam wybrałam prosty, geometryczny wzór. Niestety muszę jeszcze potrenować celność ;) bo na każdym paznokciu wzór odbił mi się inaczej :D Ale w końcu po to są takie wyzwania, żeby mieć okazję ćwiczyć swoje umiejętności :)


Uff, ale się rozpisałam :D To teraz zdjęcia:Jak widzicie mój koteł ostro asystuje przy robieniu zdjęć :P
4 komentarze:

 1. Uważam, że cała magia tkwi w stemplach właśnie dlatego, że różnie się odbijają ;) chociaż przyznam, że i ja się niekiedy zirytuje jak mi nie wychodzi ;)
  Ładnie wyszło, za mało zdjęć - chętnie poogladalabym więcej =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trening czyni mistrza - stemple wyszły fajnie, a przy każdym kolejnym razie wyjdą jeszcze fajniej. Ładnie wygląda taki wzór.

  OdpowiedzUsuń
 3. so pretty and so nice shades!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że ze mną jesteście :*