1/16/2015

Black & White - topper Astor

Hej :)

Dziś parę słów o małej buteleczce, która w ostatnim czasie skradła mi serducho <3

Mowa o: topper
Producent: Astor
Opakowanie/pojemność: Szklana buteleczka/ 6 ml
Kolor: bezbarwna baza z białymi i czarnymi drobinkami
Cena: ok. 6 zł w drogerii internetowej


Uwielbiam wszelkiego rodzaju toppery za to, w jak szybki sposób można dzięki nim odmienić całkiem zwyczajny manicure. Im więcej różnych drobinek w takim lakierze - tym lepiej ;) I tak właśnie jest z dzisiejszym bohaterem. Ale po kolei:

Buteleczka ma pojemność 6 ml, ma przyjemny, zaokrąglony i poręczny kształt. Nakrętka ma klasyczny, walcowaty kształt, dobrze leży w dłoni.

Pędzelek jest średniej wielkości, lekko rozszerzający się do dołu - idealnie manewruje się nim na paznokciu. Co bardzo ważne w tego typu lakierach - pędzelek doskonale nabiera i rozprowadza po paznokciu drobinki, nie trzeba niczego łowić ani rozkładać po paznokciu za pomocą sondy.

Kolor.. w bezbarwnej bazie pływa całe mnóstwo białych i czarnych drobinek różnej wielkości: czarny brokat, białe i czarne heksy w kilku wielkościach, czarne "niteczki", zresztą, zobaczcie same:
Zmywanie jest nieco problematyczne, jak to zwykle bywa z tego rodzaju topperami, ale na szczęście udaje się bez folii ;)

Biorąc pod uwagę jego niską cenę, nie mogę zrobić nic innego, jak gorąco go polecić fankom tego rodzaju wykończenia mani. A sama idę polować na inne kolorki :P

Lubicie tego rodzaju topy, czy odstrasza Was utrudnione zmywanie? :)


3 komentarze:

  1. Zmywać nie lubię, ale wygląda pięknie :D

    OdpowiedzUsuń
  2. O, bardzo fajny topper! Nie wiem czemu, ale mimo że mam masę toperów to jakoś ich nie stosuje... :(

    OdpowiedzUsuń
  3. szukam czegoś podobnego o dłuższego czasu:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że ze mną jesteście :*